Vážení zákazníci,

provoz eshopu a prodej kávy La Cafferia byl ukončen k datu 31.12.2022.

Děkujeme za Vaši dosavadní přízeň.

Naše rozhodnutí je se nadále plně soustředit na podporu a prodej švýcarské značky kávy Blasercafé Suisse  www.blasercafe-czech.cz.

Nabídku si můžete prohlédnout na novém eshopu, kam budete automaticky přesměrováni.

Děkujeme za pochopení a budeme se těšit na případnou další spolupráci.

RABBET Group s.r.o.

Káva La Cafferia

Kdo jsme

Itálie je plná drobných velkolepých příběhů lidí, kteří ze své vášně učinili své celoživotní řemeslo a v jejichž dílnách je tak dodnes možno cítit příchuť této vášně, která je od počátku pohání.

Příběh La Cafferie se zrodil právě z touhy tuto potřebu uspokojit, vznikem malé kavárny v centru Luina – proslulé turistické destinace s výhledem na jezero Maggiore - založenou roku 1972 Ferrucciem Rizzi, který se náhle rozhodnul přivážet nejlepší syrovou kávu z celého světa, experimentovat a tvořit nové směsi, které by ještě zvýšily kvalitu kávy. El Miguel – jméno, které pražírna původně nesla a pod kterým je stále známá ve svém kraji, z jejíhož lůna se zrodila pozdější „La Cafferia“ – si brzy získala zvučné jméno v provincii Varese a den ze dne sílila i zvědavost těch, kteří se doslechli o této malé, autentické pražírně, „která pokračuje ve výrobě kávy, jak se vyráběla dřív“.

Káva La Cafferia

V počátcích devadesátých let se ve Varese zrodila první kavárna „La Cafferia“, která splnila cíl rodiny Rizzi, vytvořit kromě místa degustačního i místo setkávání – pro město i celou provincii, kde měli lidé možnost oblažit své chuťové buňky výtečnou kávou, stvořenou dle nejlepší italské tradice ruční práce.

V následujících letech díky své proslulosti a všeobecné shodě pražírna El Miguel ještě více posílila pozici značky i kvality kávy, když otevřela čtyři kavárny „La Cafferia“ ve Varese (Luino, Gallarate, Legnano, Saronno) a další ve městě Como.

Potřeba rozšířit trh do zahraničí – expandovat za italské hranice – vedla k novým ambicím pražírny El Miguel. Zachovávajíc tradiční hodnoty ručního řemesla, v kombinaci s novými inovativními službami, se z jejího lůna zrodil nový projekt: La Cafferia, který již během dvou let dosáhl propojení se zahraničními komerčními společnostmi.

Roku 2008 La Cafferia docestovala až do Spojených Států, otevřením své první zaoceánské pobočky ve Filadelfii. Stejného roku bylo zmezinárodnění utvrzeno dohodou s jedním z největších německých distributorů, který má, tak jako německý trh obecně, odjakživa cit pro italskou tradici jako takovou.

Ocenění

La Cafferia Portofino Golden medal International Coffee Tasting Medaglia

Nastavení ochrany soukromí na Lacafferia.cz

Na základě vašeho chování na webu personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantní nabídky a produkty a také analyzujeme vaše chování na webu, abychom mohli zlepšovat naše služby nebo pro vás připravovat služby nové. Toho docilujeme užíváním souborů cookies a dalších síťových identifikátorů, které mohou obsahovat osobní údaje. více

Rozumím

Důležité odkazy

Platební metody