Vážení zákazníci,

provoz eshopu a prodej kávy La Cafferia byl ukončen k datu 31.12.2022.

Děkujeme za Vaši dosavadní přízeň.

Naše rozhodnutí je se nadále plně soustředit na podporu a prodej švýcarské značky kávy Blasercafé Suisse  www.blasercafe-czech.cz.

Nabídku si můžete prohlédnout na novém eshopu, kam budete automaticky přesměrováni.

Děkujeme za pochopení a budeme se těšit na případnou další spolupráci.

RABBET Group s.r.o.

Novinky a zajímavosti

Jsme tu! Káva s italským srdcem a značkou La Cafferia konečně přichází do České republiky. Objednat si můžete kávu zrnkovou, mletou nebo ve formě kapslí a podů. Vybírat můžete také z nabídky příslušenství, se kterým si každý šálek vychutnáte naplno - ať už doma, nebo v restauraci či kavárně.


Jak na domácí přípravu kávy

Naším cílem je získat nápoj s maximálním obsahem chuťových a aromatických látek tyipickými pro kávu La Cafferia.

Šálek kávy La CafferiaAbychom si připravili opravdu kvalitní kávu doma, doporučujeme namlít si kávu čerstvou na domácím mlýnku. Může být ruční nebo elektrický, ale i levnější ruční mlýnek s delší rukojetí pro snadnější ovládání splní dobře svůj účel. Jen tak vyzní jemná chuť kávy druhu z Kávovníku arabského, známá pod jménem Arabica.

Číst dál: Jak na domácí přípravu kávy

Ocenění

La Cafferia Portofino Golden medal International Coffee Tasting Medaglia

Nastavení ochrany soukromí na Lacafferia.cz

Na základě vašeho chování na webu personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantní nabídky a produkty a také analyzujeme vaše chování na webu, abychom mohli zlepšovat naše služby nebo pro vás připravovat služby nové. Toho docilujeme užíváním souborů cookies a dalších síťových identifikátorů, které mohou obsahovat osobní údaje. více

Rozumím

Důležité odkazy

Platební metody