Nástěnný kávomlýnek cibulák

Nástěnný kávomlýnek cibulák

Nástěnný kávomlýnek z kvalitního českého porcelánu s tradičním cibulákovým vzorem.

-
+
Dostupnost na dotaz
1 899,00 Kč (s DPH)

Kávomlýnek české firmy LODOS s tradicí od roku 1922, tělo mlýnku je z dílny společnosti Český procelán, a.s. Dubí. Mlýnek má nastavitelnou jemnost mletí, záruka na mlecí mechanismus je 10 let.

Velikost 34 cm.

Pro svoji kvalitu a design jsou tyto kávomlýnky oblíbené doma i v zahraničí.

Mlecí mechanismus

Mlýnky na kávu jsou osazeny ocelovými frézovanými mlecími strojky,které jsou zhotoveny na automatických strojích a jsou odborně kaleny. Tento osvědčený způsob výroby zaručuje velmi dlouhou životnost, při správném zacházení můžete mlýnky používat desítky let. Systém seřízení pomocí regulační matky či šroubku umožňuje nastavení jemnosti mletí na požadovný stupeň od velmi hrubého mletí až po velmi jemné, podle způsobu přípravy kávy.

Těla mlýnků

Dřevěná těla mlýnků jsou vyrobena z bukového dřeva. Velký podíl ruční práce při výrobě dělá z každého kusu originál. Skříňky většiny kávových mlýnků jsou spojovány tradiční starou technologií cinkového spoje zdobeného intarzií.Tato výroba vyžaduje vysoce kvalitní řemeslnou práci, aby bylo dosaženo požadované přesnosti a kvality. Toto platí i o povrchové úpravě. Mlýnky jsou přírodní lakované nebo mořené v příslušném barevném odstínu a následně lakované.

Ocenění

La Cafferia Portofino Golden medal International Coffee Tasting Medaglia

Nastavení ochrany soukromí na Lacafferia.cz

Na základě vašeho chování na webu personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantní nabídky a produkty a také analyzujeme vaše chování na webu, abychom mohli zlepšovat naše služby nebo pro vás připravovat služby nové. Toho docilujeme užíváním souborů cookies a dalších síťových identifikátorů, které mohou obsahovat osobní údaje. více

Rozumím

Důležité odkazy

Platební metody